• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП
  • Без аукціону

34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів

Завершена

66 657.00 UAH без ПДВ
Номер: 27dec63123fb463ab02c70f49cddb13f
Внутрішній номер закупівлі: 29310602
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-005828-a   
Замовник: Військова частина А-0707
Контактна особа: Олена Соловйова +380936327937 o.o.soloviova@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Умова застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування: Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість: 66 657.00 UAH без ПДВ

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Код ДК 021:2015: 34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
Кількість 60 одиниця
Період постачання до 30.05.2026
Місце постачання

Результати торгів

Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ПАСІШНЮК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Ціна пропозиції 66 657.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
22.05.2026 12:25
Документи 0
Скарги 0

Контракти

Номер: a5069fd3e5e04fa2aceaab0f91d3338f
Ідентифікатор договору: UA-2026-05-22-005828-a-a1
Постачальник: ПАСІШНЮК ВОЛОДИМИР ГРИГОРОВИЧ
Номер договору: 77
Сума договору: 66 657.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 21.05.2026 12:24
Статус:
Підписаний
docx
Протокол внесення змін КБВ Пасішнюк 2.docx
odt
КБВ Пасішнюк.odt
p7s
sign.p7s