• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги по хімічній промивці систем центрального опалення ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021-2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).

Завершена

1 577 600.00 UAH з ПДВ
Номер: f36b960b87f24a34a99d6a0c17a738af
Внутрішній номер закупівлі: 29308522
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-003730-a   
Замовник: Управління освіти Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Сом Алла Олександрівна 380445631724 tender-uo4@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 577 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 11:18 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 11:18 - 01.06.2026 00:00
Аукціон: з 01.06.2026 13:22
Період кваліфікації: 01.06.2026 00:00 - 04.06.2026 11:38
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 577 600.00 Послуги по хімічній промивці систем центрального опалення ( підготовка об′єктів до опалювального сезону) в закладах освіти Дарницького району м. Києва (ДК 021-2015 код 90910000-9 «Послуги з прибирання»).