• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування апарату для рентгенографії та рентгеноскопії мобільного Ziehm Solo FD (заводський номер 54429, виробник Ziehm Imaging GmbH, Німеччина) за кодом ДК 021:2015:50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання

Завершена

37 800.00 UAH з ПДВ
Номер: f0511f160c4a4fb28b6913222feb8890
Внутрішній номер закупівлі: 29308243
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-22-003459-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА А4615
Контактна особа: Андрій Санжара +380977973269 a.sanjara4615@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50420000-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 37 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.05.2026 10:59 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 22.05.2026 10:59 - 30.05.2026 10:00
Аукціон: з 01.06.2026 11:43
Період кваліфікації: 30.05.2026 10:00 - 02.06.2026 13:01
Період завантаження договору: 08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 800.00 Послуги з технічного обслуговування апарату для рентгенографії та рентгеноскопії мобільного Ziehm Solo FD (заводський номер 54429, виробник Ziehm Imaging GmbH, Німеччина) за кодом ДК 021:2015:50420000-5 – Послуги з ремонту і технічного обслуговування медичного та хірургічного обладнання