-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Автоматизоване робоче місце у складі»
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-003172-a
Завершена
599 940.00
UAH з ПДВ
Номер:
d97724011876424bb2f7b52d820cd00d
Внутрішній номер закупівлі:
29307949
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-003172-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 1472
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321541
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Куксенкова Христина В′ячеславівна 380633977741 zakup23zmo@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
599 940.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 10:48 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 10:48 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 15:30
Період кваліфікації:
30.05.2026 00:00 - 02.06.2026 10:37
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴599 940.00 «Автоматизоване робоче місце у складі»