-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
Відцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні , занурювальні насоси, насосна установка, насосні агрегати, запчастини до насосів, насос вакуумний мембраниий та насос мережний типу СЕ
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-001901-a
Завершена
35 408 727.59
UAH з ПДВ
Номер:
20ac81fd0caa4e25bc500b7150c5aaf5
Внутрішній номер закупівлі:
29306694
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-001901-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кучерук Олена Миколаївна 380678292877 KUCHERUK.OM@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
35 408 727.59 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 10:04 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 10:04 - 02.06.2026 10:00
Аукціон:
03.06.2026 11:20 - 03.06.2026 14:39
Період кваліфікації:
03.06.2026 14:39 - 12.06.2026 15:53
Період завантаження договору:
16.06.2026 00:00 - 26.06.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴14 511 069.30 ЛОТ 1 – Відцентрові, консольно-моноблочні, циркуляційні , занурювальні насоси та насосна установка
- Лот №2 ₴1 427 025.92 ЛОТ 2 – Насоси одноступінчаті відцентрові (циркуляційні)
- Лот №3 ₴3 420 100.00 ЛОТ 3 – Насоси занурювальні та насосні агрегати
- Лот №4 ₴290 035.73 ЛОТ 4 – Насоси занурювальні
- Лот №5 ₴2 787 156.00 ЛОТ 5 – Запасні частини до насосів
- Лот №6 ₴472 464.00 ЛОТ 6 – Запчастини до насосів
- Лот №7 ₴50 168.64 ЛОТ 7 - Насос вакуумний мембранний
- Лот №8 ₴12 450 708.00 ЛОТ 8 – Насос мережний типу СЕ