-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пестициди (засоби захисту рослин)
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-001134-a
Завершена
2 597 728.50
UAH без ПДВ
Номер:
c9839b1c185445caa99a74c525eb61c2
Внутрішній номер закупівлі:
29305917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-001134-a
Замовник:
ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45456197
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, Суми, вул. Засумська, 12Д
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Скороход Аліна Віталіївна 380965277659 alina.skhorohod@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 597 728.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 09:34 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 09:34 - 03.06.2026 00:00
Аукціон:
з 03.06.2026 15:59
Період кваліфікації:
03.06.2026 00:00 - 05.06.2026 10:18
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 597 728.50 Пестициди (засоби захисту рослин)