-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 44310000-6 Вироби з дроту (Колючий дріт для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-22-000473-a
Торги не відбулися
25 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
c2bac73e2dbc42089696bec87fc15dd0
Внутрішній номер закупівлі:
29305268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-22-000473-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Костянтин Олександрович 380569555363 k.polishchuk@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44310000-6 Вироби з дротуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
25 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
22.05.2026 08:58 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
22.05.2026 08:58 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
з 01.06.2026 13:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴25 625.00 Колючий дріт для філії "Середньодніпровська ГЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"