-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-013621-a
Завершена
2 667 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
6d68d3c4d6714d0b981471f4ffe220b4
Внутрішній номер закупівлі:
29304461
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-013621-a
Замовник:
ДП "УДВП ІЗОТОП"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14308322
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ АНТОНОВИЧА, будинок 152
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Фещенко Тарас Валентинович 380637279042 tv_feshchenko@izotop.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 667 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 20:38 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 20:38 - 29.05.2026 09:00
Аукціон:
01.06.2026 11:50 - 01.06.2026 12:13
Період кваліфікації:
01.06.2026 12:13 - 03.06.2026 08:33
Період завантаження договору:
09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 667 000.00 Дизельне паливо ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти