-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Одяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-013044-a
Завершена
30 121 506.00
UAH з ПДВ
Номер:
5bbd51ed55314183aaccea1883467d5c
Внутрішній номер закупівлі:
29303888
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-013044-a
Замовник:
Управління забезпечення Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
33945469
-
Адреса:
04082, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Бережанська, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ігор Глущенко +380956385425 igor220995@gmail.com https://uz.dsns.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
30 121 506.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 17:34 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 17:34 - 29.05.2026 09:00
Аукціон:
з 01.06.2026 11:29
Період кваліфікації:
29.05.2026 09:00 - 30.05.2026 16:14
Період завантаження договору:
05.06.2026 00:00 - 15.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴30 121 506.00 Одяг рятувальника захисний (Костюм спеціальний захисний)