• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Спеціальний робочий одяг

Торги не відбулися

1 967 195.00 UAH без ПДВ
Номер: 15db557fded04f948ddc28d76f0a2250
Внутрішній номер закупівлі: 29303562
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-012718-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ПІВНІЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
Контактна особа: Ступаченко Катерина Михайлівна 380669038456 kateryna.stupachenko@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 18130000-9 Спеціальний робочий одягАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 967 195.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 16:59 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 16:59 - 02.06.2026 00:00
Аукціон: 02.06.2026 12:08 - 02.06.2026 12:31
Період кваліфікації: 02.06.2026 12:31 - 08.06.2026 16:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 967 195.00 Спеціальний робочий одяг