• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання

Торги не відбулися

10 800.00 UAH без ПДВ
Номер: 895cee4a868f4052ba58524804ac5eda
Внутрішній номер закупівлі: 29302601
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-011744-a   
Замовник: ФІЛІЯ "ЦЕНТР УПРАВЛІННЯ ПРОМИСЛОВІСТЮ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
Контактна особа: Стельмащук Олександр Анатолійович 380444652526 stelmashchuk.o.a@uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 10 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 16:14 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 16:14 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: з 29.05.2026 12:27

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 800.00 Послуги з експертного обстеження (технічного діагностування) вантажопідіймального обладнання ВП "Клесівський кар'єр"