• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Виносна антена «ПАВУК» або еквівалент

Відділ зв'язку, згідно до ПКМУ №1178 від 12.10.2022 року «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування».

Завершена

24 750.00 UAH з ПДВ
Номер: 1b00df19c90c499bb290edf814422a22
Внутрішній номер закупівлі: 29302419
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-011560-a   
Замовник: військова частина 2197
Контактна особа: Молчанова Ірина Василівна 380484960198 IZueva@dpsu.gov.ua https://dpsu.gov.ua/ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 24 750.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 16:07 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 16:07 - 29.05.2026 17:00
Аукціон: з 01.06.2026 13:33
Період кваліфікації: 29.05.2026 17:00 - 04.06.2026 10:31
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴24 750.00 Виносна антена «ПАВУК» або еквівалент