• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Капуста білоголова свіжа

Торги не відбулися

10 500.00 UAH з ПДВ
Номер: 7dfae77348fd445a8cb0518fc0fe7a58
Внутрішній номер закупівлі: 29300410
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-009533-a   
Замовник: ГОЛОВНИЙ ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР (ЦЕНТРАЛЬНИЙ КЛІНІЧНИЙ ГОСПІТАЛЬ ) ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
Контактна особа: Гарбузюк Віталій Вікторович 380445277797 VHarbuziuk@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 03220000-9 Овочі, фрукти та горіхиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 15:00 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 15:00 - 29.05.2026 10:00
Аукціон: з 01.06.2026 15:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 500.00 Капуста білоголова свіжа