-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Теплообмінники
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-009351-a
Завершена
1 079 338.67
UAH з ПДВ
Номер:
4005d5f541db45ff9666e3bb0f4085f5
Внутрішній номер закупівлі:
29300229
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-009351-a
Замовник:
КП "Харківські теплові мережі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31557119
-
Адреса:
61037, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. МЕФОДІЇВСЬКА, 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Марина Губар 380577588535 m.hubar.htm@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42510000-4 Теплообмінники, кондиціонери повітря, холодильне обладнання та фільтрувальні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 079 338.67 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 14:57 - 27.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 14:57 - 30.05.2026 00:00
Аукціон:
01.06.2026 14:20 - 01.06.2026 14:43
Період кваліфікації:
01.06.2026 14:43 - 04.06.2026 16:29
Період завантаження договору:
10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 079 338.67 Теплообмінники