-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Безпілотний літальний апарат
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-009076-a
Завершена
135 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
be12af05e9b144bf8861cef8e8958b86
Внутрішній номер закупівлі:
29299972
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-009076-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Харківській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108599
-
Адреса:
61002, Україна, Харківська область, м. Харків, вул. Жон Мироносиць, буд.13
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олена Зюзік +380577308124 kh_soz2@hk.police.gov.ua http://hk.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
135 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Безпілотний літальний апарат «Vyriy Pro 15»
Кількість
5 штука
Період постачання
до 30.06.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИРІЙ ІНДАСТРІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45186404
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Промислова, 4
Ціна пропозиції
135 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2026 14:53
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
157e7945c5e34d699d0135715bcbc9b8
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-21-009076-a-a1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВИРІЙ ІНДАСТРІ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45186404
-
Адреса:
01013, Україна, Київська область, м. Київ, вул. Промислова, 4
Номер договору:
426
Сума договору:
135 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Безпілотний літальний апарат «Vyriy Pro 15»: 27 000.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
21.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
21.05.2026 12:00
Статус:
Підписаний