• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Запобіжники (Південне ТУОМ)

Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», не зазначена в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, міститься у тендерній документації.

Торги не відбулися

9 225.65 UAH без ПДВ
Номер: 89186b7d4f73445b844e603b7d2c58c6
Внутрішній номер закупівлі: 29298834
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-007972-a   
Замовник: ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
Контактна особа: Крицька Ірина 30933678201 KRITSKA.IS@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015: 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 9 225.65 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 14:11 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 14:11 - 29.05.2026 11:00
Аукціон: з 01.06.2026 12:54

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 225.65 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл Запобіжники (Південне ТУОМ)