• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Шпаклівки, ґрунти

Завершена

407 736.67 UAH без ПДВ
Номер: ad1a704030c441b592afe3a992c29f96
Внутрішній номер закупівлі: 29298479
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-007619-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МОРСЬКИЙ ТОРГОВЕЛЬНИЙ ПОРТ "ЧОРНОМОРСЬК"
Контактна особа: Остащенко Руслана Василівна 380486879204 R.Ostaschenko@imtp.ua https://seaport.com.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 407 736.67 UAH без ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 13:56 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 13:56 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: 29.05.2026 13:25 - 29.05.2026 13:54
Період кваліфікації: 29.05.2026 13:54 - 04.06.2026 14:54
Період завантаження договору: 10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴407 736.67 Шпаклівки, ґрунти