• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Сіль технічна

Відсутні

Завершена

128 925.00 UAH з ПДВ
Номер: 17903e90ff8640108dacf399a11ea4cd
Внутрішній номер закупівлі: 29297741
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-006876-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СПЕЦЕКО" ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ КРЕМЕНЧУЦЬКОГО РАЙОНУ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Олександр Нікітюк +380972220362 nik0972220362@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 14410000-8 Кам’яна сільАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 128 925.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 13:18 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 13:18 - 29.05.2026 11:00
Аукціон: 01.06.2026 12:21 - 01.06.2026 12:44
Період кваліфікації: 01.06.2026 12:44 - 09.06.2026 14:55
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴128 925.00 Сіль технічна