-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
придбання зарядних станцій EcoFlow River 3 Max (або аналоги)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-006709-a
Завершена
114 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
239062e6218d44ba90174eaa0194bb5a
Внутрішній номер закупівлі:
29297576
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-006709-a
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ІРПІНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05408846
-
Адреса:
08200, Україна, Київська область, м. Ірпінь, вул. Шевченка, 2-а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дмитрій Багінський +380459763090 smorodina2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31430000-9 Електричні акумуляториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
114 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
придбання зарядних станцій EcoFlow River 3 Max (або аналоги)
Кількість
6 штука
Період постачання
19.05.2026 - 28.05.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
СОЛОМАХА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3023706455
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бальзака Оноре де будинок 58 квартира 285
Ціна пропозиції
114 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
21.05.2026 13:09
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
d85cbfe4253748db984d78afc18bbc26
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-21-006709-a-a1
Постачальник:
СОЛОМАХА ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ
×
-
Код ЄДРПОУ:
3023706455
-
Адреса:
02232, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бальзака Оноре де будинок 58 квартира 285
Номер договору:
220
Сума договору:
114 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.05.2026 13:07
Статус:
Підписаний