-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Двері протипожежні, лиштва, плінтус та інше
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-004523-a
Завершена
787 026.00
UAH з ПДВ
Номер:
01fa50e097794713a54dbd20960b8b02
Внутрішній номер закупівлі:
29295416
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-004523-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Костєва Марія Володимирівна 380676039936 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
787 026.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 11:36 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 11:36 - 01.06.2026 10:00
Аукціон:
02.06.2026 12:03 - 02.06.2026 16:03
Період кваліфікації:
02.06.2026 16:03 - 24.06.2026 16:56
Період завантаження договору:
30.06.2026 00:00 - 10.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴131 800.00 Лот 1. Двері протипожежні
- Лот №2 ₴655 226.00 Лот 2. Лиштва, плінтус та інше