• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах освіти Шевченківського району м. Києва, (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)

Усі документи тендерної пропозиції, які готуються учасником, повинні бути складені українською мовою. Уся інформація розміщується в електронній системі закупівель українською мовою, крім тих випадків коли використання букв та символів української мови призводить до їх спотворення (зокрема, адреси мережі «інтернет», адреси електронної пошти, торговельної марки (знаку для товарів та послуг), загальноприйняті міжнародні терміни). Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї), які надаються учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову. Замовник не зобов’язаний розглядати документи, які не передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї та які учасник додатково надає на власний розсуд, в тому числі якщо такі документи надані іноземною мовою без перекладу.

Завершена

520 000.00 UAH з ПДВ
Номер: 1c503c8b2c66491db78b754cf4700b1e
Внутрішній номер закупівлі: 29293387
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-21-002475-a   
Замовник: Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
Контактна особа: Красієнко Інна Леонідівна 380444893554 inna.krasiienko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 520 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 21.05.2026 10:46 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 21.05.2026 10:46 - 29.05.2026 00:00
Аукціон: з 29.05.2026 11:02
Період кваліфікації: 29.05.2026 00:00 - 16.06.2026 16:53
Період завантаження договору: 22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴233 000.00 Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах загальної середньої освіти Шевченківського району м.Києва (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
  • Лот №2 ₴251 000.00 Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в закладах дошкільної освіти Шевченківського району м.Києва (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)
  • Лот №3 ₴36 000.00 Послуги з метрологічної повірки та ремонту лічильників теплової енергії в позашкільних навчальних закладах Шевченківського району м.Києва (код ДК 021:2015 (CPV) - 50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів)