-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)
Тендер Prozorro UA-2026-05-21-000546-a
Завершена
145 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
464c65e2292e4ad3bf8fb82561fdbd2a
Внутрішній номер закупівлі:
29291486
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-21-000546-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
145 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.05.2026 09:03 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
21.05.2026 09:03 - 02.06.2026 10:00
Аукціон:
з 03.06.2026 11:19
Період кваліфікації:
02.06.2026 10:00 - 02.06.2026 13:24
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴145 000.00 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV) 90520000-8 Послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами (90523000-9 Послуги з утилізації токсичних відходів, окрім радіоактивних відходів і забруднених ґрунтів)