-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щітки склоочисника для тролейбусів
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-013897-a
Завершена
48 800.00
UAH з ПДВ
Номер:
87f5b133cf744083926179eb559319b4
Внутрішній номер закупівлі:
29289777
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-013897-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВІННИЦЬКА ТРАНСПОРТНА КОМПАНІЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327925
-
Адреса:
21036, Україна, Вінницька область, Вінниця, м. Вінниця, ВУЛИЦЯ ХМЕЛЬНИЦЬКЕ ШОСЕ, будинок 29
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Луценко Владислав 380674324582 vtk-tender3@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
48 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 17:20 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 17:20 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
28.05.2026 11:51 - 28.05.2026 12:14
Період кваліфікації:
28.05.2026 12:14 - 04.06.2026 16:56
Період завантаження договору:
10.06.2026 00:00 - 20.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴48 800.00 Щітки склоочисника для тролейбусів