-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь фр.20-40мм, Щебінь фр. 40-70мм, Відсів фр. 0-5мм, Пісок)
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-013828-a
Торги відмінено
3 714 300.00
UAH з ПДВ
Номер:
ae95c608c8f243278463dca2456ca8bc
Внутрішній номер закупівлі:
29289705
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-013828-a
Замовник:
Військова частина А7367
×
-
Код ЄДРПОУ:
26622756
-
Адреса:
65014, Україна, Одеська область, м. Одеса, -
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Палас +380487226341 v.olefirenko@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 714 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 17:14 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 17:14 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
28.05.2026 15:17 - 28.05.2026 15:46
Період кваліфікації:
28.05.2026 15:46 - 08.06.2026 12:02
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
5a79972072bb412ea1438dddf4b82463
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Протоколом щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 08 червня 2026 року №90 Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕНЕСІ» (код ЄДРПОУ: 39336256) (далі — ТОВ «ТЕНЕСІ») було визначено переможцем по процедурі відкритих торгів з особливостями по предмету «Код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь фр.20-40мм, Щебінь фр. 40-70мм, Відсів фр. 0-5мм, Пісок)», номер закупівлі в електронній системі закупівель № UA-2026-05-20-013828-a.
Проте, листом ТОВ «ТЕНЕСІ» від 15 червня 2026 року №15/7 (далі – лист ТОВ «ТЕНЕСІ») повідомило про неможливість укладення договору про закупівлю за результатами зазначеної процедури у зв'язку з виявленням обставин, що є законодавчим бар'єром для підписання договору та підставою для обов’язкового відхилення тендерної пропозиції.
Адмінколегія Південного МТВ Антимонопольного комітету України рішенням від 28.05.2025 р. № 65/51-р/к притягнула ТОВ «ТЕНЕСІ» до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів. Відтак, ТОВ «ТЕНЕСІ» перебуває у Державному реєстрі суб'єктів господарювання, притягнутих до відповідальності за вчинення порушення, яке передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист екномічної конкуренції», у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, які стосуються спотворення результатів торгів, аукціонів, конкурсів, тендерів, що підтверджується витягом з даного реєстру станом на 15.06.2026 (додається).
Антиконкурентні узгоджені дії компаній є порушенням, передбаченим пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції». Якщо суб’єкт господарювання протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів торгів, це є підставою для відмови йому в участі у процедурі закупівлі.
Відповідно до підпункту 4 пункту 47 Особливостей Замовник приймає рішення про відмову учаснику процедури закупівлі в участі у відкритих торгах та зобов’язаний відхилити тендерну пропозицію учасника процедури закупівлі в разі, коли суб’єкт господарювання (учасник процедури закупівлі) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України “Про захист економічної конкуренції”, у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів. Однак, відповідно до чинного законодавства немає можливості по даній підставі відхилити тендерну пропозицію переможця процедури закупівлі і тому постає необхідність у відміні відкритих торгів у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Виходячи з наведеного вище та враховуючи порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, які неможливо усунути необхідно, керуючись підпунктом 2 пункту 50 Особливостей, прийняти рішення про відміну відкритих торгів на закупівлю Код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь фр.20-40мм, Щебінь фр. 40-70мм, Відсів фр. 0-5мм, Пісок), № UA-2026-05-20-013828-a.
Період оскарження:
15.06.2026 16:43 - 26.06.2026 00:00
Дата опублікування:
15.06.2026 16:43
Дата виконання:
26.06.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 714 300.00 Код ДК 021:2015: 14210000-6 - Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі (Щебінь фр.20-40мм, Щебінь фр. 40-70мм, Відсів фр. 0-5мм, Пісок)