• Відкриті торги з особливостями
  • Мультилотова
  • КЕП

Поточний ремонт автомобільної та залізничної вантажних рамп будівлі складу О-1

Торги не відбулися

662 570.40 UAH з ПДВ
Номер: 43154cbe33ea42c194131381a68dfa06
Внутрішній номер закупівлі: 29289621
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-013748-a   
Замовник: Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
Контактна особа: Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 662 570.40 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 17:09 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 17:09 - 28.05.2026 00:00
Аукціон: з 28.05.2026 14:54

Тендерна документація

  • Лот №1 ₴281 313.60 Поточний ремонт автомобільної вантажної рампи будівлі складу О-1
  • Лот №2 ₴381 256.80 Поточний ремонт залізничної вантажної рампи будівлі складу О-1