-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
ДК 021:2015: 80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомоги (ДК 021:2015: 80561000-4 - Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я)
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-013249-a
Завершена
437 450.00
UAH без ПДВ
Номер:
d01f79b4ba0e43e3966c8f98e006545b
Внутрішній номер закупівлі:
29289150
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-013249-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ГОЛОВНИЙ МЕДИЧНИЙ КЛІНІЧНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08735882
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Бердичівська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дар’я Птушко +380955644207 d.ptushko@hmc.mvs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80560000-7 Послуги з професійної підготовки у сфері охорони здоров’я та надання першої медичної допомогиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
437 450.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Військово-лікарська експертиза»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Медична допомога під час проведення аеромедичної евакуації»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Проктологія»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Трансфузіологія»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання бактеріології»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Артроскопія»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання урології»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Використання ультразвукових методів діагностики в анестезіології та інтенсивній терапії»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Актуальні питання терапії воєнного часу»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Лікарсько-льотна експертиза та медична сертифікація авіаційного персоналу» (для лікарів за спеціальністю «Авіаційна та космічна медицина»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Особливості організації стоматологічної допомоги військовослужбовцям в умовах воєнного часу»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Особливості надання медичної допомоги військовослужбовцям з сучасною бойовою травмою щелепно-лицевої ділянки»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Організація і управління охороною здоров’я»
Кількість
29 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Догляд за ранами (догляд за пораненими та травмованими «Trauma nursing»
Кількість
9 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Догляд за ранами (Надання медичної допомоги при термічних ураженнях «Вurn patient care»)»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Сестринська справа»
Кількість
5 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Фізична реабілітаційна медицина (с/м з реабілітації)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Терапія (для с/м стаціонару (терапевтичного), с/м амбулаторно-поліклінічної служби)»
Кількість
7 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Клінічна діагностика (для лаборантів (фельдшерів-лаборантів) клініко-діагностичної лабораторії)»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Анестезіологія та реанімація (сестра медична/брат медичний-анестезист)»
Кількість
3 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Хірургія (медсестринська допомога та догляд за пацієнтами з хір. патологією)»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі спеціалізації «Хірургія (сестра медична операційна/брат медичний операційний)»
Кількість
2 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Навчання на циклі тематичного удосконалення «Стоматологія (с/м, б/м із стоматології, асистент стоматолога, гігієніст зубний, лікар зубний)»
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 10.12.2026
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22998499
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м. Київ, Несторівський провулок, 13/19, м. Київ, 04053// ВУЛИЦЯ КУРСЬКА будинок 13-А
Ціна пропозиції
437 450.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2026 16:46
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
781d869e15524c8ab7e04534cf5ac910
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-20-013249-a-a1
Постачальник:
УКРАЇНСЬКА ВІЙСЬКОВО-МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
22998499
-
Адреса:
03049, Україна, м. Київ, м. Київ, Несторівський провулок, 13/19, м. Київ, 04053// ВУЛИЦЯ КУРСЬКА будинок 13-А
Номер договору:
1505-1
Сума договору:
437 450.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
15.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
15.05.2026 14:00
Статус:
Підписаний