• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Супутня продукція до кабелів в асортименті (44322000-3 Кабельне приладдя) 44320000-9 Кабелі та супутня продукція

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178

Торги не відбулися

37 485.00 UAH без ПДВ
Номер: 78e5bf221a7b4cffb2fefc7a820fd498
Внутрішній номер закупівлі: 29288632
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-012743-a   
Замовник: ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВОБЛТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Юлія Глодан +380504792953 okptender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44320000-9 Кабелі та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 37 485.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 16:22 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 16:22 - 29.05.2026 09:00
Аукціон: з 01.06.2026 11:12

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴37 485.00 Супутня продукція до кабелів в асортименті (44322000-3 Кабельне приладдя) 44320000-9 Кабелі та супутня продукція