-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 39110000-6 – Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до них (Стілець туристичний розкладний з металевим каркасом)
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-012665-a
Спеціальний фонд (БПОП(С)
Завершена
15 430.00
UAH з ПДВ
Номер:
63a59785fb1e4b958862c9b1613f344a
Внутрішній номер закупівлі:
29288553
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-012665-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Одеській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108740
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ілля Сокуренко +380487794692 ilyavpzod@gmail.com https://od.npu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39110000-6 Сидіння, стільці та супутні вироби і частини до нихАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
15 430.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 16:19 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 16:19 - 02.06.2026 09:00
Аукціон:
з 03.06.2026 13:13
Період кваліфікації:
02.06.2026 09:00 - 08.06.2026 14:54
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴15 430.00 Стілець туристичний розкладний з металевим каркасом