• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лабораторні реактиви та контрастні речовини

Завершена

180 755.00 UAH з ПДВ
Номер: 9eda1c2bd21a4a329d6ee2dc7e5c8327
Внутрішній номер закупівлі: 29285701
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-009801-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ДИТЯЧА ПОЛІКЛІНІКА № 1" ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Савченко Світлана 380507690517 mdp1@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 180 755.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 15:08 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 15:08 - 28.05.2026 00:00
Аукціон: з 28.05.2026 15:11
Період кваліфікації: 28.05.2026 00:00 - 28.05.2026 16:05
Період завантаження договору: 03.06.2026 00:00 - 13.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴180 755.00 Лабораторні реактиви та контрастні речовини