• Відкриті торги
  • Мультилотова
  • КЕП

сирні продукти(сир кисломолочний,сир твердий)

закупівля проводиться згідно очікуваної вартості на 2019 рік

Завершена

304 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 170.00 UAH
Номер: 1d3ba090d5d84855a103723183276d73
Внутрішній номер закупівлі: 2928492
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-12-27-002050-b   
Замовник: КУ "Полтавський обласний клінічний протитуберкульозний диспансер"
Контактна особа: Юлія +30532680309 potd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 15542000-9 Свіжий сирАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 304 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 27.12.2018 15:53 - 01.01.2019 16:30
Період прийому пропозицій: 27.12.2018 15:53 - 11.01.2019 16:30
Аукціон: 14.01.2019 14:35 - 14.01.2019 16:04
Період кваліфікації: 14.01.2019 16:04 - 18.01.2019 09:17
Період завантаження договору: 16.01.2019 16:03 - 05.02.2019 16:03

Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)

  • Лот №1 ₴270 000.00 сирні продукти(свіжий сир(сир кисломолочний))
  • Лот №2 ₴34 000.00 сирні продукти (твердий сир)