-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38550000-5 Лічильники
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-008971-a
Торги не відбулися
158 339.82
UAH з ПДВ
Номер:
acc1830f0da846dfb388c83b42de85d9
Внутрішній номер закупівлі:
29284875
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-008971-a
Замовник:
Міське комунальне підприємство "Миколаївводоканал"
×
-
Код ЄДРПОУ:
31448144
-
Адреса:
54055, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Погранична, 161
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Анна Іскяндарова +380675503677 iskyandarova@vodokanal.mk.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
38550000-5 ЛічильникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
158 339.82 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 14:30 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 14:30 - 29.05.2026 10:00
Аукціон:
з 01.06.2026 12:36
Період кваліфікації:
29.05.2026 10:00 - 02.06.2026 09:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴158 339.82 ДК 021:2015 за кодом Єдиного закупівельного словника (CPV): 38550000-5 Лічильники