• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Графітові ущільнення

Завершена

83 200.00 UAH без ПДВ
Номер: f778887bb0d04162b3aab6c51119b7fd
Внутрішній номер закупівлі: 29284131
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-008228-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Боровик Ірина Володимирівна 380363664404 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 83 200.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 14:06 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 14:06 - 28.05.2026 13:00
Аукціон: з 29.05.2026 13:54
Період кваліфікації: 28.05.2026 13:00 - 05.06.2026 11:02
Період завантаження договору: 11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴83 200.00 Графітові ущільнення