• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Скло органічне

Завершена

16 239.86 UAH без ПДВ
Номер: 9226d542c4e2474a950b8aa6f7f51405
Внутрішній номер закупівлі: 29283673
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-007766-a   
Замовник: Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
Контактна особа: Климець Сергій Симонович 380363662829 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 16 239.86 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 13:59 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 13:59 - 28.05.2026 12:00
Аукціон: 29.05.2026 11:21 - 29.05.2026 11:44
Період кваліфікації: 29.05.2026 11:44 - 08.06.2026 13:37
Період завантаження договору: 14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴16 239.86 Скло органічне