-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журнали; 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-007064-a
Завершена
4 725.00
UAH без ПДВ
Номер:
5936d70d55124a55845828d86bbb930c
Внутрішній номер закупівлі:
29282970
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-007064-a
Замовник:
ЗАКЛАД ПРОФЕСІЙНОЇ (ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ) ОСВІТИ "ЗВЯГЕЛЬСЬКЕ ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02543437
-
Адреса:
11707, Україна, Житомирська область, м. Звягель, вул. Київська, 47/37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ніла Батіщева +380930557911 nvvpu_buch@ukr.net http://nvpl.ho.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22810000-1 Паперові чи картонні реєстраційні журналиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Очікувана вартість:
4 725.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Блокнот А5 Оптіма шт. 45
Ручка автоматична кулькова ВМ 8200-03 шт. 45
Кількість
90 штука
Період постачання
19.05.2026 - 19.06.2026
Місце постачання
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
МІХАЛЧА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2698306963
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ будинок 13 квартира 169
Ціна пропозиції
4 725.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2026 14:30
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
14b6fffd034546cd9951386f291739bc
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-20-007064-a-a1
Постачальник:
МІХАЛЧА ТЕТЯНА МИХАЙЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2698306963
-
Адреса:
11700, Україна, Житомирська область, місто Новоград-Волинський, ВУЛИЦЯ СОБОРНОСТІ будинок 13 квартира 169
Номер договору:
066
Сума договору:
4 725.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
19.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
19.05.2026 12:00
Статус:
Підписаний