• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Ліцензія на право використання комп'ютерної програми

*будь-яке посилання на торгову марку або виробника слід читати зі словами «або еквівалент»

Завершена

1 195 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 276d0dfdd82748c7aa6fbf60356e7beb
Внутрішній номер закупівлі: 29281433
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-005496-a   
Замовник: ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 2428
Контактна особа: Горбатенко Артур Костянтинович 0445276512 AGorbatenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 48480000-6 Пакети програмного забезпечення для продажу та реалізації продукції і бізнес-аналітикиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 195 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 12:00 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 12:00 - 29.05.2026 08:00
Аукціон: з 01.06.2026 14:37
Період кваліфікації: 29.05.2026 08:00 - 03.06.2026 12:36
Період завантаження договору: 09.06.2026 00:00 - 19.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 195 200.00 Ліцензія на право використання комп'ютерної програми