• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги із супроводу корпоративної системи електронного документообігу

Завершена

4 073 750.00 UAH без ПДВ
Номер: f7fa7d4dbaae4d8aaff2627323a61386
Внутрішній номер закупівлі: 29280191
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-004270-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Тур Аліна Ігорівна 380442069756 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua http://www.energoatom.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 72250000-2 Послуги, пов’язані із системами та підтримкоюАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 4 073 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 11:23 - 26.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 11:23 - 29.05.2026 09:00
Аукціон: з 01.06.2026 12:48
Період кваліфікації: 29.05.2026 09:00 - 09.06.2026 13:41
Період завантаження договору: 15.06.2026 00:00 - 25.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 073 750.00 Послуги із супроводу корпоративної системи електронного документообігу