• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Генератори (Генератори)

Торги не відбулися

97 098.88 UAH без ПДВ
Номер: 1b6d789e5871420aad49503c372d8969
Внутрішній номер закупівлі: 29280010
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-004074-a   
Замовник: Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
Контактна особа: Пушинська Олена Олександрівна 380442997359 pushynska-oo@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 31120000-3 ГенераториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 97 098.88 UAH без ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 11:16 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 11:16 - 28.05.2026 14:00
Аукціон: з 29.05.2026 12:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴97 098.88 Генератори (Генератори)