-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комп'ютерне обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-003701-a
Комп’ютерне обладнання за кодом CPV за ДК 021:2015 – 30230000-0 (Комп’ютерне обладнання)
Завершена
79 535.00
UAH без ПДВ
Номер:
9f1723ca399b4052b06c0031dcb74967
Внутрішній номер закупівлі:
29279627
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-003701-a
Замовник:
Ренійська філія ДП "АМПУ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38728465
-
Адреса:
68802, Україна, Одеська область, Рені, ВУЛИЦЯ ДУНАЙСЬКА, будинок 188
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бондаренко Марина Дмитрівна 380484043308 Maryna.Bondarenko@rni.uspa.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
79 535.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 11:06 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 11:06 - 28.05.2026 18:00
Аукціон:
з 29.05.2026 15:47
Період кваліфікації:
28.05.2026 18:00 - 02.06.2026 14:29
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴79 535.00 Комп'ютерне обладнання