• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Протипожежні двері

Завершена

148 475.00 UAH з ПДВ
Номер: 01f224f3a1ed4bfeb82ee97b09625c1b
Внутрішній номер закупівлі: 29279398
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-003425-a   
Замовник: Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
Контактна особа: Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44220000-8 Столярні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 148 475.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 10:58 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 10:58 - 28.05.2026 00:00
Аукціон: 28.05.2026 14:49 - 28.05.2026 15:12
Період кваліфікації: 28.05.2026 15:12 - 02.06.2026 16:00
Період завантаження договору: 08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴148 475.00 Протипожежні двері