• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Любешівської селищної ради (аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації вибоїн асфальтного покриття вулиць Європейська, Свободи, Незалежності, Монастирська, Квітнева, Грушевського, Лесі Українки, Вереснева, Покровська, Січових Стрільців, Ринкова, Тараса Матвіїва, Річкова, Героїв України, Тараса Шевченка, Новоселів, Червоного Хреста в селищі Любешів, вул. Прилісна с. Седлище, вул. Владислава Оніщука с. Судче) Камінь-Каширського району Волинської області

Завершена

1 788 859.60 UAH з ПДВ
Номер: 3e4e9dbb3876491d8a6ff3d47fc3dfe9
Внутрішній номер закупівлі: 29279159
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-20-003222-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ КАПІТАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА, ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ТА КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ ЛЮБЕШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Наталія Пасевич +380993525304 natalia_ukb@ukr.net https://lubeshivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 788 859.60 UAH з ПДВ
Період уточнення: 20.05.2026 10:51 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 20.05.2026 10:51 - 28.05.2026 10:00
Аукціон: 29.05.2026 12:11 - 29.05.2026 12:34
Період кваліфікації: 29.05.2026 12:34 - 01.06.2026 08:50
Період завантаження договору: 07.06.2026 00:00 - 17.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 788 859.60 Експлуатаційне утримання вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах Любешівської селищної ради (аварійно-відновлювальні роботи з ліквідації вибоїн асфальтного покриття вулиць Європейська, Свободи, Незалежності, Монастирська, Квітнева, Грушевського, Лесі Українки, Вереснева, Покровська, Січових Стрільців, Ринкова, Тараса Матвіїва, Річкова, Героїв України, Тараса Шевченка, Новоселів, Червоного Хреста в селищі Любешів, вул. Прилісна с. Седлище, вул. Владислава Оніщука с. Судче) Камінь-Каширського району Волинської області