-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Мастильні засоби (Рахівське надлісництво)
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-002185-a
Єдиним критерієм оцінки тендерних пропозицій є ціна без ПДВ. Питома вага критерію – 100%. З метою забезпечення рівних умов участі в закупівлі та оцінки тендерних пропозицій, учасник незалежно від його системи оподаткування, в електронній системі закупівель зазначає ціну тендерної пропозиції без ПДВ. У разі якщо переможець процедури закупівлі є платником ПДВ, при укладенні договору про закупівлю ПДВ буде нараховуватися відповідно до чинного законодавства України.
Завершена
459 137.50
UAH без ПДВ
Номер:
85129acfd88646ecb400394c801a11d5
Внутрішній номер закупівлі:
29278120
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-002185-a
Замовник:
ФІЛІЯ "КАРПАТСЬКИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45554542
-
Адреса:
88017, Україна, Закарпатська область, Ужгород, м. Ужгород, вул. Собранецька, 156
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Моргун Марія Олегівна 380977514275 mariia.morhun@e-forest.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
459 137.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 10:16 - 31.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 10:16 - 03.06.2026 10:00
Аукціон:
з 04.06.2026 12:26
Період кваліфікації:
03.06.2026 10:00 - 08.06.2026 14:58
Період завантаження договору:
14.06.2026 00:00 - 24.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴459 137.50 Мастильні засоби (Рахівське надлісництво)