-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої, засувки паралельні чавунні, засувки сталеві, мембрани, клапани, компенсатор дволінзовий
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-001961-a
ЛОТ 1 – Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої ЛОТ 2 – Засувки паралельні чавунні, засувки сталеві, мембрани, клапани ЛОТ 3 – Компенсатор дволінзовий
Завершена
125 127 645.55
UAH з ПДВ
Номер:
f6b904aa437b4af4b93adb138d49c0a6
Внутрішній номер закупівлі:
29277902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-001961-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Приходько Ірина Сергіївна 380442076757 prykhodko.is@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 127 645.55 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 10:09 - 30.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 10:09 - 02.06.2026 10:00
Аукціон:
з 03.06.2026 11:39
Період кваліфікації:
02.06.2026 10:00 - 17.06.2026 13:15
Період завантаження договору:
23.06.2026 00:00 - 03.07.2026 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴109 509 491.16 ЛОТ 1 – Крани, вентилі, затвори, засувки чавунні та подібні пристрої
- Лот №2 ₴15 375 554.40 ЛОТ 2 - Засувки паралельні чавунні, засувки сталеві, мембрани, клапани
- Лот №3 ₴242 599.99 ЛОТ 3 - Компенсатор дволінзовий