-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Оборонна закупівля
-
Без аукціону
Щогла алюмінієва телескопічна Шпиль-2.20/12.5 метрів 63-30 мм з троиногою
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-001749-a
Завершена
0.00
без ПДВ
Номер:
8c6c9e8fee734cfca1f1cd57fb4699b9
Внутрішній номер закупівлі:
29277720
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-001749-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 3035 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
23313902
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Класифікатор ДК 021:2015:
44210000-5 Конструкції та їх частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Обґрунтування умови застосування:
Існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку з виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовником строків для проведення закупівлі із застосуванням відкритих торгів та/або електронного каталогу, яка повинна бути документально підтверджена замовником
Додаткова ознака:
Оборонна закупівля
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Щогла алюмінієва телескопічна Шпиль-2.20/12.5 метрів 63-30 мм з троиногою
Кількість
1 штука
Період постачання
до 31.05.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Ціна пропозиції
17 300.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.05.2026 10:03
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
e960d6d340094237a893ccb7aa7c0599
Ідентифікатор договору:
UA-2026-05-20-001749-a-a1
Постачальник:
Оборонний постачальник
×
-
Код ЄДРПОУ:
88888888
-
Адреса:
Україна
Номер договору:
35\16-29\2026
Сума договору:
17 300.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю:
Щогла алюмінієва телескопічна Шпиль-2.20/12.5 метрів 63-30 мм з троиногою: 17 300.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору:
16.05.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
16.05.2026 10:01
Статус:
Підписаний