-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 код 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (Кулачкові перемикачі для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго")
Тендер Prozorro UA-2026-05-20-001008-a
Тендерна пропозиція та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації складаються українською мовою. Документи або копії документів (які передбачені вимогами тендерної документації), які надаються Учасником у складі тендерної пропозиції, викладені іншими мовами, повинні надаватися разом із їх автентичним перекладом на українську мову, засвідчені перекладачем. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій згідно тендерної документації.
Завершена
107 132.79
UAH без ПДВ
Номер:
15fd7e5f355643c39c7d04a5015396aa
Внутрішній номер закупівлі:
29276953
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-20-001008-a
Замовник:
Приватне акціонерне товариство "Укргідроенерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20588716
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгородський район, м. Вишгород
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Іванченко Оксана 380459658750 o.ivanchenko@uhe.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
107 132.79 UAH без ПДВ
Період уточнення:
20.05.2026 09:36 - 25.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
20.05.2026 09:36 - 28.05.2026 00:00
Аукціон:
28.05.2026 15:41 - 28.05.2026 16:04
Період кваліфікації:
28.05.2026 16:04 - 02.06.2026 15:56
Період завантаження договору:
08.06.2026 00:00 - 18.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴107 132.79 Кулачкові перемикачі для філії "Каскад Київських ГЕС і ГАЕС" ПрАТ "Укргідроенерго"