-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Гранульоване добриво DUOFERTIL 38 MPPA DUO NP 3-28»
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-015264-a
Завершена
4 358 500.00
UAH з ПДВ
Номер:
b4bc56c802f3484c9209ced28e6b8c74
Внутрішній номер закупівлі:
29275917
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-015264-a
Замовник:
Хмельницька державна сільськогосподарська дослідна станція Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України
×
-
Код ЄДРПОУ:
21321872
-
Адреса:
31182, Україна, Хмельницька область, Хмельницький район, с. Самчики, 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Алла Кицун +380385444130 doslid_titarchuk2025@ukr.net https://sites.google.com/view/hdsgdsnaan
Класифікатор ДК 021:2015:
24440000-0 Добрива різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 358 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 23:41 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 23:41 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 14:46
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 29.05.2026 07:57
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 358 500.00 "Гранульоване добриво DUOFERTIL 38 MPPA DUO NP 3-28"