-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виготовлення бланків посвідчень: "Посвідчення батьків багатодітної сім'ї", "Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї"
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-014697-a
Завершена
90 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1bf7f64c5bcc4f76b80ac51328ec7dcd
Внутрішній номер закупівлі:
29275349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-014697-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ ТЕРНОПІЛЬСКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03195547
-
Адреса:
46021, Україна, Тернопільська область, м. Тернопіль, Грушевського, 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Вавринович +380352520581 pracya_oper@sobes-ter.gov.ua http://sobes-ter.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
22450000-9 Друкована продукція з елементами захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 19:24 - 05.06.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 19:24 - 08.06.2026 19:14
Аукціон:
з 09.06.2026 12:21
Період кваліфікації:
08.06.2026 19:14 - 16.06.2026 13:23
Період завантаження договору:
22.06.2026 00:00 - 02.07.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 000.00 Виготовлення бланків посвідчень: "Посвідчення батьків багатодітної сім'ї", "Посвідчення дитини з багатодітної сім'ї"