• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Труби та супутні вироби для будівництва і ремонту теплових мереж

Труби та супутні вироби для будівництва і ремонту теплових мереж

Завершена

280 000.00 UAH з ПДВ
Номер: e968464dfb844a949bf0962d037979fe
Внутрішній номер закупівлі: 29275339
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-05-19-014687-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО КОСТОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "КОСТОПІЛЬКОМУНЕНЕРГІЯ"
Контактна особа: Сергій Пилипака +380972122362 komun-kost@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 280 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 19.05.2026 19:19 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.05.2026 19:19 - 27.05.2026 00:00
Аукціон: 27.05.2026 11:53 - 27.05.2026 12:16
Період кваліфікації: 27.05.2026 12:16 - 27.05.2026 16:00
Період завантаження договору: 02.06.2026 00:00 - 12.06.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴280 000.00 Труби та супутні вироби для будівництва і ремонту теплових мереж