-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт інженерних мереж будівлі №________________ м. Вінниця
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-014531-a
Завершена
301 131.53
UAH з ПДВ
Номер:
0b312062b6aa448582aa245f71072790
Внутрішній номер закупівлі:
29275181
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-014531-a
Замовник:
КВАРТИРНО-ЕКСПЛУАТАЦІЙНИЙ ВІДДІЛ МІСТА ВІННИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08320218
-
Адреса:
21015, Україна, Вінницька область, місто ВІННИЦЯ, вулиця СТРІЛЕЦЬКА, будинок 87
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Дмитро НИЖНИК +380432278398 pps.aod.win@gmail.com https://kev.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45330000-9 Водопровідні та санітарно-технічні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
301 131.53 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 18:30 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 18:30 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
з 27.05.2026 15:43
Період кваліфікації:
27.05.2026 00:00 - 29.05.2026 10:09
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴301 131.53 1. Поточний ремонт інженерних мереж будівлі №__________________________________ м. Вінниця