-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Плита підвісної стелі
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-013269-a
Завершена
302 610.00
UAH з ПДВ
Номер:
f3e580ee64e4476abf6df579d146f2f6
Внутрішній номер закупівлі:
29273922
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-013269-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький, м. Хмельницький, вул. Шевченка, буд. 46
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Балицька Яна Ігорівна 0665994349 YBalytska@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
302 610.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 16:37 - 29.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 16:37 - 01.06.2026 17:00
Аукціон:
02.06.2026 12:25 - 02.06.2026 14:20
Період кваліфікації:
02.06.2026 14:20 - 05.06.2026 11:51
Період завантаження договору:
11.06.2026 00:00 - 21.06.2026 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴144 375.00 Лот 1. - Плита підвісної стелі біла матова 600х600х8 мм
- Лот №2 ₴158 235.00 Лот 2. – «Плита підвісної стелі AMF ECOMIN Treno 600*600*13мм Board (або еквівалент)