-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Диски щіточні
Тендер Prozorro UA-2026-05-19-013005-a
Завершена
258 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
1df1f165b07c49e4993a0f05ac91520e
Внутрішній номер закупівлі:
29273659
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-05-19-013005-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "УПРАВЛІННЯ АВТОМОБІЛЬНИХ ШЛЯХІВ" ЖИТОМИРСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344119
-
Адреса:
10003, Україна, Житомирська область, місто Житомир, ПРОВ. КАВАЛЕРІЙСЬКИЙ, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Лугіна +380674758447 sergeylugina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34920000-2 Дорожнє обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
19.05.2026 16:28 - 24.05.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.05.2026 16:28 - 27.05.2026 00:00
Аукціон:
27.05.2026 15:27 - 27.05.2026 15:50
Період кваліфікації:
27.05.2026 15:50 - 29.05.2026 17:30
Період завантаження договору:
04.06.2026 00:00 - 14.06.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 000.00 Диски щіточні